Історія школи

 

Влітку 1985 року на пустирі, де стояв літак ,виросла нова школа. Сталева машина з крилами поступилася місцем споруді,щоб вона у творчому злеті з новобудови перетворилася на храм знань,радості і добра. Символічний ключ новобудови було вручено Яресько Л. П. Перший навчальний рік дав старт трудовому злету педагогічного колективу нової школи№252.Надбанням історії стали піонерські , комсомольські збори;евакуація учнів у 1986 році до таборів у Жданові та Волновасі. Уроки,педради,екзамени…

Пам’ятний перший випуск 10-х класів у 1987 році , дружні обміни делегаціями з Болгарією,цікаві справи трудових загонів виробничої праці,підтримка шефів заводу ”Кінап” – все це у пам’яті  колишніх учнів та їхніх вчителів.

1990 рік - новий період в історії школи. Знайомство з інститутом українознавства започатковує роботу над упровадженням українознавства в навчально-виховний процес.

1997рік – це початок першого етапу експериментальної програмиУкраїнознавча основа навчально-виховного процесу в українській національній школі-родині. Це роки формування національної свідомості учнів і вчителів ,це народження навчально-виховних центрів,ансамблю бандуристів , гуртків. Це копітка наполеглива праця з розбудови української національної школи. Це перші публікації в газетах і журналах , це наш вихід в інформаційний простір : на радіо й телебачення.

2000 рік – поглиблення експериментальної роботи , примноження досвіду,цікавих творчих справ ,розширення кола друзів. Це і пам’ятні поїздки до села Кобижчі Чернігівської області,до французького міста Ретель , до Білої Церкви , до Чернівців та села Вашківці Чернігівської області. Це участь у міських та всеукраїнських конкурсах , конференціях , олімпіадах , фестивалях творчості.

Це плідна співпраця з :

¾   Національним педагогічним університетом імені М. П. Драгоманова ;

¾   Київським національним університетом культури і мистецтв;

¾   Київським економічним інститутом менеджменту  ”Економен”;

¾   Громадськими організаціями ”Педагоги за мир” та ”Жінки Оболоні”.

2005 рік – рік ювілейний. Школа отримала новий статус – ”Спеціалізована школа з поглибленим вивченням української мови та літератури”. Це визнання наших здобутків і досягнень. Це старт до нових висот.

2010 – черговий етап на шляху становлення самобутнього колективу вчителів , учнів,батьків,25-річний ювілей окреслив нові рядки біографії школи. Продовжуються творчі будні наполегливої праці в розбудові української національної школи , у формуванні національної свідомості учителя і учня . Найважливіші події вписані яскравими рядками на сторінки історії ЗНЗ №252.

2011 – школу очолює новий директор Данілова О.О. З новим натхненням педагогічний колектив оновлює навчальну базу , впроваджує новітні технології , створює комфортні умови для навчання та виховання учнів:

  • Відкриваються профільні класи
  • Оновлюється спортивний зал , актовий зал.

 

2013 – кропітка праця педагогічного та учнівському колективу увінчалася досягненням – школі присвоєно ім’я Василя Симоненка. На сьогодні підсумком роботи школи стало ХХХ випускників . З них ХХХ медалістів. Зі стін школи вийшло багато випускників, які примножили і примножують славу міста не тільки в Україні.

 Друк  E-mail