Герб школи

Головна ідея герба нашого освітнього закладу — поєднання трьох основ буття (розвиток, виховання, навчання), тривимірність життєвого простору, поєднання родинного та  учительського витоків, що породжує третю — учнівську силу. Це символ розвитку і руху вперед.

Сонце в нашому гербі— головне джерело світла й тепла, промінь що веде до знань, символізує знання, справедливість, милосердя, переможця неправди і всілякого зла.

Вишитий рушник, особливе місце - це символ України, відбиття культурної пам'яті нашого народу, в його орнаменті прадавні магічні знаки, образи, непересічне явище духовної культури, щасливого майбутнього в новому житті.
Лелека символ єдинства- сімейного, родинного благополуччя, любові до рідної землі.

А грона червоної калини символізують  рідну землю, символ любові, мудрості - наш духовний символ, на­ша спадщина.

Отже  наші вихованці маленькі паростки в руках справжніх майстрів, які своєю мудрістю, досвідом, талантом, знаннями сприяють та допомагають зрости могутнім потенціалом, справжніх українців, цвітом нашої нації та вихованими людьми – європейською молоддю.