Привітання директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Києва з Днем знань

Elements-of-School-Bell-vector-02 don baner3

Дорогі першокласники, сьогодні особливий день у вашому житті: ось-ось пролунає перший дзвоник – і ви вперше переступите шкільний поріг, щоб пізнавати ази різних наук. Перший учитель поведе вас цікавою країною знань, що сповнена несподіванками, відкриттями, цікавим досвідом попередніх поколінь. Віднині ви подорослішали, а це дає вам більше свободи і водночас вимагає більшої відповідальності перед вашими однолітками, батьками й учителями. Тому бажаю вам бути сильними духом і тілом, ініціативними, допитливими, чесними й добрими. Не опускайте рук перед труднощами, долайте їх з високо піднятою головою, адже тільки сильним підкоряється скеля, лише мужні стають героями, а наполегливі досягають омріяних вершин.

Усім учням хочу побажати натхнення на добрі справи, жаги до знань, хай ваше навчання приносить вам задоволення. Передусім від вас самих залежить ваше становлення як особистостей, а без знань, упевненості у своїх силах, без внутрішньої рівноваги й гармонії зі світом не можна стати успішною людиною. Саме школа є тим місцем, де формується особистість, де учень стає Людиною з великої букви. Тож беріть знання й мудрість від ваших учителів, любіть свій дім, школу, Київ і нашу Україну!

Дорогі випускники, відсьогодні у вас починається фінішна пряма, яка має привести вас до нового етапу в житті. Попереду зовнішнє незалежне оцінювання й багато інших випробувань. Тому кожен день ви маєте виборювати право стати справді успішними й конкурентоспроможними людьми. Для вас відкриті всі можливості пройти цю дистанцію гідно й стати переможцем. Бажаю витримки, наполегливості, сил досягнути поставленої мети.

Студентам навчальних закладів зичу самовдосконалення й реалізації своїх найсміливіших планів. Ваше навчання відбувається в епоху стрімкого розвитку інформаційних технологій і глобалізації, викликів динамічного й непростого світу. Саме вам найближчим часом передадуть естафету старші покоління, щоб гордо нести в сім’ї інших народів ім’я Людини й Українця. Тож бажаю вам творчої наснаги, активної життєвої позиції, успіхів у навчанні, світла і любові.

Шановні батьки, учителі, викладачі! Саме на ваших плечах лежить відповідальність виховати здорових і освічених молодих людей, які з часом понесуть наступним поколінням ваше тепло, знання, мудрість і любов до рідного краю.

Напередодні свята велика освітянська родина Києва прийманяла до своєї сім’ї майже 4 тисячі дітей та 65 педагогів зі східних регіонів та Криму. Ми зробимо все можливе, щоб вам було комфортно у стінах навчальних закладів столиці.

Бажаю всім нам міцного здоров’я, моральних і фізичних сил, щоб у наш непростий час дарувати людяність і тепло своїм дітям і учням. Хай буде у ваших родинах достаток і мирне небо над головою!

Усіх вітаю з Першим вересня – Днем знань!

З повагою                                                       
Олена Фіданян 

 Друк  E-mail