Відкриті уроки: молодша школа

Природознавство  1-В клас       Вчитель Полобюк Є.В.

Тема: Яку будову має рослина

Мета: сформувати поняття «орган рослини», «будова рослини», уміння правильно визначати і називати органи квіткових рослин; розвивати спостережливість, уміння аналізувати, робити висновки; виховувати бережливе ставлення до природи.

На уроці були використані різні види та форми організації роботи учнів: відгадування загадок, евристична бесіда, перегляд відео, опрацювання статті підручника, робота в малих групах – виправлення схем, виконання завдань у робочому зошиті. Достатня кількість наочності (статичної та динамічної), підведення логічних підсумків після кожного етапу уроку та завдань сприяли засвоєнню навчального матеріалу, що показало опитування у кінці уроку, та забезпечували пізнавальну активність і розвиток учнів.

Виховний захід «Свято казки»  1-В клас      Вчитель  Полобюк Є.В.

Мета: розширювати світогляд учнів, розвивати творчі здібності дітей, зв'язне мовлення, поповнювати словниковий запас, виховувати доброзичливе ставлення один до одного, розвивати інтерес до книги, читання.

У чарівний світ казок дитина потрапляє у самому ранньому віці. З дитячої казки починається знайомство зі світом літератури, людських взаємин і з усім навколишнім світом у цілому.

У рамках проведення Тижня початкової школи учні 1-В класу із задоволенням взяли участь у Святі казки. Найменші школярі у віршованій формі розказали глядачам про роль казки, виконали пісні, продемонстрували акторські здібності під час інсценізації казки «Вовк і семеро козенят на новий лад» та подарували гарний настрій усім присутнім гостям.