Кафедра іноземних мов

Іноземна мова є важливим засобом міжкультурного спілкування, вона сприяє вербальному порозумінню громадян різних країн, забезпечує такий рівень їхнього культурного розвитку, який дозволяє вільно орієнтуватись і комфортно почуватися в іншомовному середовищі.

ПІБ вчителя

Освіта, спеціальність за дипломом

Гур'єва

Тетяна

Яківна

Вчитель укр.мови та літ,

англійської мови та зарубіжної літ

Вчитель  укр.мови та літ,

Ус Наталя

Іванівна

вчитель англійської мови

3.

Громова

Анатоліївна

вчитель англійської, німецької мови

Снігірь

Оксана Валеріївна

вчитель початкових класів

та англ. мови

Караван

Алла Анатоліївна

вчитель  англійської мови  та

зарубіжної літератури

Ковальчук

Тетяна

Ростиславівна

Вища,

вчитель англійської мови та літератури, німецької мови та літератури

7.

Репік

Олена Анатоліївна

Вища,

вчитель англійської та німецької мов

8.

Буніна

Валентина

Яківна

вчитель рос та польської мови

та зарубіжної літератури

Вчитель російської та польської мов, зарубіжної літ

9.

Бойко

Марина Айманівна

вчитель рос та польської мови

та зарубіжної літератури,  перекладач

Вчитель російської та польської мов

10.

Шевченко Катерина Вікторівна

Вища,

викладач російська/англійська мова, світова література

Вчитель рос мови та світової літератури

Науково-методична проблема,  над якою працює методоб'єднання:

« Використання країнознавчого матеріалу на уроках іноземної мови, комунікативний та соціокультурний розвиток учнів в підготовці до міжкультурного спілкування»

З 2012-2013 навчального року – впровадження нового Держстандарту у вивченні англійської мови. За новою навчальною програмою працювали 1, 2, 5 класи, та 5 класи при вивченні другої іноземної мови – польської та російської. У роботі над впровадженням нового Держстандарту велика увага приділялась формуванню в учнів комунікативної компетенції, базою для якої є комунікативні уміння, сформовані на основі мовних знань і навичок. Протягом року проводилися відкриті уроки та позакласні заходи, які сприяли розвитку навчальної компетенції учнів та зацікавленості  у вивченні іноземних мов.

На базі нашої школи проходить районна та міська олімпіади з польської мови.

Вчителі російської та польської мов розробляють завдання для районних та міських олімпіад, беруть участь у проведенні ЗНО,  районних та міських семінарів з іноземних мов.

1.    Участь у шкільних, районних та міських конкурсах з іноземних мов«Greenwich».

2.   Участь у всеукраїнській грі «Puzzle».

Учні 5а класу отримали 1 золотий  2 срібних та 5 бронзових дипломів.

3.   Участь у щорічному шкільному конкурсі «Iamthecleverest».

4.   Участь у міжнародній грі – конкурсі знавців російської  мови «Медвежонок».

5.   Участь у міжнародній грі – конкурсі знавців російської мови мови «У лукоморья».Науково-методична проблема,  над якою працює методоб'єднання:

Вивчення іноземної мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Та варто замислитись, що саме іноземна мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною мовою є потребою часу. Під час вивчення її ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури. Декада англійської мови, що проводиться в школі, дає учням можливість на практиці застосувати свої знання, незалежно від їх рівня, і дає можливість повірити в свої сили у вивченні англійської мови.

Вже стало гарною традицією для нашої школи щороку приймати участь у районному конкурсі “Країнознавець». У цьому році на конкурсі була представлена Чеська республіка.

За результатами конкурсу школа посіла ІІ місце у ІІ етапі – тестовий розділ та презентація з історії Чехії.

У ІІІ етапі «Культура» за інсценізацію «Легенди про Терезку» команда отримала І місце, а загальне місце – ІІ.

Як результат команда представила свої найкращі номери у гала-концерті і отримала приз: поїздку до Чеської Республіки.