Фестиваль військово–патріотичної поезії

10 грудня 2014 року учні нашої школи взяли участь у фестивалі військово–патріотичної поезії, присвяченої військовим діям на Сході України. Захід відбувався у СШ №239 Оболонського району. Учні читали власні поезії і твори сучасних авторів.

Юні таланти нашої школи Коляденко Влада і Ковальчук Владислав (10-А кл)  представили на розсуд слухачів поезії "Єдність" та "Об’єднаймося, браття мої дорогії,..” і зірвали шквал аплодисментів. Учениця 9-Б класу Магрета Яна прочитала вірш Ігоря Калиниченка “ Навіки Україна ”.

У залі панували патріотична атмосфера і чуття єднання. Було вирішено створити збірку, до якої увійдуть вірші юних поетів Оболонського району. Звичайно, примірники будуть  передані у зону АТО для підняття бойового духу військових.