Міський конкурс

1 листопада 2014 року учні 8-11 класів взяли участь у міському конкурсі читців сонетів Вільяма Шекспіра «У вірші правда – над усе для мене», присвяченому 450-річчю з дня народження геніального англійського митця. Конкурс проводився в рамках соціального проекту Київського університету імені Бориса Грінченка «З Києвом і для Києва».

На урочистому відкритті конкурсу виступили викладачі кафедри світової літератури та студенти:

• завідувач кафедри світової літератури Гальчук Оксана Вадимівна, яка у вступному слові відмітила особливість та загадковість ліричного слова В.Шекспіра та побажала учасникам конкурсу творчих успіхів та натхнення.

• Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри світової літератури Більківська Галина Володимирівна

• виступила з лекцією «Сонети Шекспіра у сучасному культурному просторі» .

• Студенти ІІ курсу факультету англійської філології Горових Ольга та Безугла Ганна прочитали вірш, присвячений великому англійському поету  В.Шекспіру.

• Старший викладач кафедри зачитала склад комісії та правила участі у конкурсі.

Переможці визначалися у двох номінаціях: читання сонетів мовою оригіналу та в перекладі (українською та російською мовами).

Всі конкурсанти відповідально  підійшли до вибору сонетів і вивчили саме ті твори, що припали їм до душі.

Як результат, всі учні отримали сертифікати учасників конкурсу, а учениця 8-Б класу Кузьменко Анастасія посіла ІІ місце серед учнів 8х класів.