Конкурс-фестиваль 2016

Вітаємо команду учнів та вчителів спеціалізованої школи № 252 із

ІІ місцем у  ХІІІ  загальноміському  конкурсі

"Діалог держав: партнерство в освіті"

Захід  проходить з метою підтримки і розвитку партнерських стосунків між навчальними закладами м. Києва та інших держав, підготовки учнівської молоді до успішної самореалізації в умовах європейської інтеграції та світової глобалізації, активізації їх пізнавальної діяльності до вивчення історії, культури, побуту, звичаїв та традицій держав світу.

Конкурс-фестиваль «Діалог держав: партнерство в освіті» вперше було проведено у 2003 році, і з кожним роком  він стає все більш популярним серед загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва.

Цього року у конкурсі-фестивалі візьмуть участь 10 команд загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва – переможці районного етапу конкурсу-фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті», а це понад 250 учасників:

• Подільський - гімназія № 257 «Синьоозерна»
  • Голосієвський - CШ № 92
  • Святошинський - СШ № 304
  • Деснянський - СШ № 251 ім. Хо Ши Міна
  • Дніпровський - НВК № 209 «Сузір’я»
  • Шевченківський - CШ №  155
  • Оболонський - СШ № 252
  • Печерський - Пердславинська гімназія  № 56
  • Дарницький - СЗШ № 217
  • Солом’янський  - гімназія біотехнологій № 177

Команди представлятимуть такі країни як: Федеративна Німецька Республіка, Республіка Франція, Республіка Польща, Великобританія, Республіка Індія, Соціалістична Республіка В’єтнам, Мальта, Королівство Нідерланди, Республіка Грузія.

Програма конкурсу-фестивалю передбачає сценічний виступ команди, який демонструє знання учнями історії й культурних традицій держави, з навчальним закладом якої укладена угода про співпрацю.

Переможці загальноміського етапу конкурсу-фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті» будуть нагороджені Грамотами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту і цінними подарунками.