Вступ до 5-го класу

Приймання дітей до 5-го класу спеціалізованої школи № 252 з поглибленим вивченням української мови та літератури імені Василя Симоненка здійснюється на конкурсній основі відповідно до Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів, затвердженої Наказом  Міністерства освіти і науки України № 389 від 19.06.2003р. 

Відповідальна – заступник директора з навчально-виховної роботи Кривицька Марина Тарасівна.

Конкурсне   випробування  для  учнів, які вступають  до  5-го  класу,  проводиться у вигляді тестової письмової роботи з української мови,  що відповідає спеціалізації закладу. 

Випускники 4-х класів спеціалізованої школи   № 252 з поглибленим вивченням української мови та літератури імені Василя Симоненка, які  бажають  вступити до 5-го класу   та   мають достатній та високий рівні навчальних   досягнень    з усіх   предметів,  зараховуються  поза   конкурсом.

Діти,  які згідно з рейтингом пройшли конкурс, зараховуються до навчального закладу наказом директора на

підставі  рішення  конкурсної  комісії.  Зарахування учнів проводиться  протягом   5   днів   після   оголошення результатів конкурсу.

До  навчального закладу подаються такі документи:

  • копія свідоцтва  про  народження  дитини;
  • особова  справа; 
  • медична картка встановленого зразка.

 

 Друк  E-mail