2022 Тиждень початкової школи

СШ252 14.12-18.11.2022
Тиждень початкової школи Цьогоріч він особливо хвилюючий, адже проходить під девізом « Моя рідна Україно, я - твоя мала частина». Перший день тижня розпочався ранковим колом «Я люблю Україну». Протягом дня у нас лунали пісні і вірші про Україну, про рідну мову. Кожен відчув себе частинкою вільної, героїчної, славетної країни .
День другий: пізнаємо Україну. Протягом дня учні 1-2 класів дізнавалися ще більше інформацї про державні та народні символи України. Учні 3-4 класів розширили та поглибили свої знання про славетних українців та сучасних героїв, які захищають нашу Батьківщину. Наймолодші школярі зростають справжніми патріотами та розуміють, що найрідніша в світі земля - наша Україна.

Третій день «Тижня початкової школи» збігся з Міжнародним днем толерантності», тому сьогодні молодші школярі знайомилися з поняттям толерантності та його змістом: терпимість, повага, доброта, взаємодопомога… Також діти вчилися робити толерантні зауваження і приємні компліменти, обговорювали переглянуті мультфільми по темі, розігрували мирилки, створювали квітку, дерево, скриньку, віночок ТОЛЕРАНТНОСТІ . Кожна дитина ще раз переконалася, що ми всі РІЗНІ, але всі РІВНІ.

 Четвертий день під гаслом «Для вас, наші дорогі ЗАХИСНИКИ». Незважаючи на довготривалу повітряну тривогу, молодші школярі створювали патріотичні саморобки для ЗСУ, малювали малюнки для воїнів. Кожна робота- це частинка дитячої душі, яка, зігріє серце тих, хто сьогодні захищає Україну. Ми вклоняємося перед вашою мужністю і патріотизмом. З любов‘ю передамо дитячі роботи на фронт для наших ЯНГОЛІВ-ОХОРОНЦІВ.

 

Надзвичайно цікавий та змістовний тиждень завершився виставкою творчих робіт «ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА».
Наші талановиті діти, вчителі та батьки ще раз довели, що нас, украінців, неможливо зламати. Незважаючи на відсутність світла, повітряні тривоги, неспокій на душі,ми навчаємося, творимо,мріємо, допомагаємо, співаємо, віримо в ПЕРЕМОГУ.

 

 Друк  E-mail