Кафедра іноземних мов

Іноземна мова є важливим засобом міжкультурного спілкування, вона сприяє вербальному порозумінню громадян різних країн, забезпечує такий рівень їхнього культурного розвитку, який дозволяє вільно орієнтуватись і комфортно почуватися в іншомовному середовищі.

Детальніше...

Тиждень польської мови 2024

Говоримо польською! Учитель Буніна В.Я.
«Віртуальні екскурсії до польських міст». Учитель Бойко М.А.
Більше інформаціїї на  https://www.facebook.com/school252.kiev
 

 Друк  E-mail

Тиждень іноземних мов 2024

12.02.2024 Тиждень іноземних мов 
Більше інформаціїї на  https://www.facebook.com/school252.kiev
Захист проєктів"Англомовні країни. США" Учні 8а та 8б розповіли цікаві факти про Сполучені Штати Америки, про Статую Свободи та прапор країни. Учитель Репік О.А.
 
 
Тиждень іноземних мов Говоримо англійською! Квест " Хто розумніший" Тема :Шотландія Учитель Решетняк ЛВ
3-І. Вивчаємо прапори англомовних країн  (учитель Полобюк ЄВ)

 Друк  E-mail

тиждень іноземних мов 2019

Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Та варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Під час вивчення англійської мови ми знайомимось із традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури. Останній день Тижня англійської мови - це не тільки звіт про виконану роботу, це свято англійської мови. 01.03. Відбувся святковий концерт " For 50 Minutes Around the World". Настрій свята, мовна атмосфера створювалися за допомогою музики та пісень англійською мовою, переглядом фільмів, презентацій. Учні 9 В класу виконали реп- пісню на вірші Т.Шевченка " Думи мої, думи" польською мовою. А також учні 5, 9,10 класів показали виставу "Легенда піку Фрумуаса", яку вони представляли на районному конкурсі країнознавець " Республіка Румунія". Тиждень англійської мови став одним з цікавих періодів шкільного життя, насичений різноманітними подіями

 

 Друк  E-mail