Вчителі початкових класів

Щодня поспішаємо зранку до школи,
Щоб двері найменшим в світ знань відчинить,
Щоб творчості іскру і віру у себе
У кожному серці зуміть запалить.

Вчителі початкових класів спеціалізованої школи №252 – це дружна команда однодумців, в роботі якої поєднані професіоналізм, ентузіазм і творчість. Наші вчителі перебувають у постійному творчому пошуку, працюють над підвищенням професійної майстерності, впровадженням новітніх педагогічних технологій, спрямованих на особистісний розвиток кожної дитини.

Девізом роботи вчителів-початківців є слова Ш.Амонашвілі: «Нехай учитель поспішає до дітей, радіє кожній зустрічі з ними, тоді й діти поспішатимуть у школу і щиро радітимуть кожній зустрічі зі своїм учителем»

Педагогічне кредо початкової школи тісно пов’язані з впевненістю в тому, що вчитель початкових класів навчає не тільки читати, писати й рахувати, його головний обов’язок – допомогти розкритися маленькій людині, вселити впевненість, усвідомити самоцінність.

На кафедрі працює 20 досвідчених вчителів та вихователів групи продовженого дня, серед яких:

• вчителів вищої категорії – 8
  • вителів І категорії – 1
  • вчителів ІІ категорії – 2
  • спеціалістів – 3
  • вихователів вищої категорії – 1
  • вихователів І категорії
  • вихователів ІІ категорії
  • спеціалістів – 5

Мають звання «Вчитель-методист» - 4
«Старший вчитель» - 3

В школі працюють групи продовженого дня, де учні мають можливість під керівництвом досвідчених вихователів виконувати домашні завдання, зайнятися улюбленими справами, оздоровчими вправами на свіжому повітрі або у сучасній ігровій кімнаті.

Неначе в квітці соняха зерня –
Ми у шкільній своїй родині
Наповнюємось силою знання
На радісне майбу