безпека в Інтернеті

Тиждень безпеки в Інтернеті був проведений у школі з 12 по 16 жовтня 2015р серед учнів 5-9 класів.

Вчителі інформатики Кундельська Л.В. та Степанюк В.С. провели уроки, творчі ігри і конкурси, де дітям вказано реальні загрози, які чекають на них в Інтернеті, також підготовили правила для батьків по роботі учнів в Інтернеті та провели конкурс на найкращий малюнок на дану тему.

Проблема безпеки в Інтернеті давно вже стала однією з глобальних, бо питання інформаційної безпеки виявилися актуальними для різних країн світу.

У тому, щоб зробити Інтернет чистішим і безпечнішим, без хакерів, спаму зацікавлений будь-який Інтернет-користувач.

Кожний шостий житель Землі регулярно працює у Всесвітній мережі.

В останні роки у віртуальний світ все частіше заглядають діти. У той же час, далеко не всі усвідомлюють потенційну загрозу спілкування з Інтернетом.