Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських шкільних олімпіад 2014-2015 н.р.
Предметні олімпіади – це випробування для розумних та старанних учнів.
У спеціалізованій школі № 252 такі учні є!
Працьовиті, старанні та наполегливі – достойні слави і пошани.
Прізвище учня |
Клас |
Предмет |
Місце |
|
1. |
Грязнова Анна |
7-б |
укр. мова |
І |
2. |
Кабакова Олександра |
7-б |
укр. мова |
І |
3. |
Костюк Діана |
7-а |
укр. мова |
II |
4. |
Акопова Єлизавета |
7-б |
укр. мова |
III |
5. |
Войнаровський Петро |
7-б |
укр. мова |
III |
6. |
Митник Ірина |
8-б |
укр. мова |
ІІ |
7. |
Борздов Сергій |
8-а |
укр. мова |
ІІІ |
8. |
Тупчій Владислав |
8-а |
укр. мова |
ІІІ |
9. |
Кузьменко Анастасія |
8-б |
укр. мова |
ІІІ |
10. |
Полюляк Вікторія |
9-б |
укр. мова |
ІІ |
11. |
Наконечна Марія |
9-а |
укр. мова |
ІІ |
12. |
Гаврилова Дар’я |
9-б |
укр. мова |
ІІ |
13. |
Лимар Олександр |
9-а |
укр. мова |
ІІІ |
14. |
Шкуренко Марина |
9-а |
укр. мова |
ІІІ |
15. |
Зеленько Єлизавета |
10-а |
укр. мова |
І |
16. |
Третьякова Тетяна |
10-а |
укр. мова |
І |
17. |
Семенюк Марія |
10-б |
укр. мова |
III |
18. |
Келюх Всеволод |
10-а |
укр. мова |
III |
19. |
Гальонко Ірина |
11-б |
укр. мова |
ІІ |
20. |
Кравченко Ольга |
11-б |
укр. мова |
ІІІ |
|
Прізвище учня |
Клас |
Предмет |
Місце |
1 |
Кузьменко Анастасія |
8-а |
англ.мова |
ІІ |
2 |
Митник Ірина |
8-а |
англ.мова |
ІІ |
3 |
Реброва Євгенія |
8-а |
англ.мова |
ІІІ |
4 |
Шаповал Артем |
8-а |
англ.мова |
ІІІ |
5 |
Пасько Валерія |
9 |
англ.мова |
ІІІ |
6 |
Цвєткова Олена |
10-б |
англ.мова |
ІІІ |
7 |
Третьякова Тетяна |
10-а |
англ.мова |
ІІІ |
Прізвище учня |
Клас |
Предмет |
Місце |
|
1 |
Митник Ірина |
8 |
історія України |
ІІ |
2 |
Шкуренко Марина |
9 |
правознавство |
ІІІ |
3 |
Наконечна Марія |
9 |
правознавство |
І |
4 |
Третьякова Тетяна |
10 |
правознавство |
ІІІ |
|
Прізвище учня |
Клас |
Предмет |
Місце |
1 |
Кисельова Марія |
6 |
математика |
ІІІ |
2 |
Войнаровський Петро |
7 |
математика |
ІІІ |
|
Прізвище учня |
Клас |
Предмет |
Місце |
1 |
Митник Ірина |
8 |
географія |
ІІ |
2 |
Третьякова Тетяна |
10 |
географія |
ІІІ |
1 |
Цуркан Анастасія |
10 |
рос. Мова |
ІІІ |
2 |
Наконєчна Марія |
9 |
рос. Мова |
ІІІ |
3 |
Пасічна Тетяна |
7 |
світова |
І |
4 |
Карнаухов Іван |
7 |
світова |
ІІІ |
5 |
Войнаровський Петро |
7 |
світова |
ІІІ |
6 |
Цуркан Анастасія |
10 |
світова |
ІІІ |
7 |
Аптуніна Світлана |
11 |
астрономія |
ІІ |
8 |
Гіжко Валерія |
6 |
польська мова |
І |
9 |
Гончар Андрій |
6 |
польська мова |
І |
10 |
Глазкова Катерина |
6 |
польська мова |
ІІ |
11 |
Квашук Іван |
6 |
польська мова |
ІІІ |
12 |
Марковська Софія |
6 |
польська мова |
ІІІ |
13 |
Московка Євгеній |
6 |
польська мова |
ІІІ |
14 |
Борковська Марина |
7 |
польська мова |
І |
15 |
Войнаровський Петро |
7 |
польська мова |
І |
16 |
Борковська Ірина |
7 |
польська мова |
ІІ |
17 |
Суліма Владислав |
7 |
польська мова |
ІІ |
18 |
Шемякіна Єлизавета |
7 |
польська мова |
ІІ |
19 |
Ткаченко Єгор |
7 |
польська мова |
ІІІ |
20 |
Бубен Дарина |
7 |
польська мова |
ІІІ |
21 |
Котляр Анна |
8 |
польська мова |
І |
22 |
Митник Ірина |
8 |
польська мова |
І |
23 |
Кузьменко Анастасія |
8 |
польська мова |
ІІ |
24 |
Скопіна Дарія |
8 |
польська мова |
ІІ |
25 |
Скопич Валентин |
8 |
польська мова |
ІІ |
26 |
Кононенко Даніїл |
8 |
польська мова |
ІІІ |
27 |
Антонець Марія |
8 |
польська мова |
ІІІ |
28 |
Козловський Володимир |
8 |
польська мова |
ІІІ |
29 |
Полюляк Вікторія |
9 |
польська мова |
І |
30 |
Пасько Валерія |
9 |
польська мова |
І |
31 |
Некраш Катерина |
9 |
польська мова |
ІІ |
32 |
Мегрела Яна |
9 |
польська мова |
ІІІ |
33 |
Цвєткова Олена |
10 |
польська мова |
І |
34 |
Шпагіна Анастасія |
10 |
польська мова |
ІІІ |
35 |
Варшицька Яна |
11 |
екологія |
ІІІ |
36 |
Цвєткова Олена |
9 |
біологія |
ІІ |
37 |
Єрмоленко Карина |
9 |
біологія |
ІІІ |
38 |
Маркова Дар’я |
9 |
біологія |
ІІІ |
|
ПІБ учня |
Клас |
Предмет |
Місце |
39 |
Кочерга Елизавета |
11 |
образотворче мистецтво |
I |
40 |
Колотова Юлія |
6 |
образотворче мистецтво |
ІІІ |
41 |
Мороз Анастасія |
8 |
образотворче мистецтво |
ІІІ |
42 |
Краснолуцький Іван |
10 |
образотворче мистецтво |
ІІІ |
43 |
Палагута Надія |
11 |
образотворче мистецтво |
ІІІ |
44 |
Кот Альона |
3-г |
укр. мова |
І |
45 |
Луценко Олександра |
3-г |
укр. мова |
ІІ |
46 |
Семенченко Поліна |
3-в |
укр. мова |
ІІ |
47 |
Сидоренко Тарас |
3-в |
укр. мова |
ІІІ |
48 |
Гончарук Тимофій |
4-а |
укр. мова |
І |
49 |
Кавешнікова Олена |
4-а |
укр. мова |
І |
50 |
Бачинська Аліна |
4-а |
укр. мова |
ІІ |
51 |
Амосов Глєб |
4-а |
укр. мова |
ІІІ |
52 |
Стегній Анастасія |
4-б |
укр. мова |
ІІ |
53 |
Макієнко Софія |
4-б |
укр. мова |
ІІІ |
54 |
Кот Альона |
3-г |
математика |
ІІ |
55 |
Капуста Данило |
3-г |
математика |
ІІ |
56 |
Глазков Максим |
3-г |
математика |
ІІ |
57 |
Кобзар Владислав |
3-г |
математика |
ІІ |
58 |
Кухарєв Юрій |
3-г |
математика |
ІІІ |
59 |
Мастрюков Тимофій |
3-б |
математика |
ІІІ |
60 |
Гончарук Тимофій |
4-а |
математика |
ІІ |
61 |
Кавешнікова Олена |
4-а |
математика |
ІІ |
62 |
Бачинська Аліна |
4-а |
математика |
ІІ |
63 |
Амосов Глєб |
4-а |
математика |
ІІ |
64 |
Стегній Анастасія |
4-б |
математика |
І |
65 |
Макієнко Софія |
4-б |
математика |
ІІ |
66 |
Кваша Дмитро |
4-б |
математика |
ІІ |
67 |
Корпач Дарія |
4-в |
математика |
ІІІ |