Конкурс читців поезії Василя Симоненка 2020р

Як добре, що у світі є такі речі, над якими не владний час. Крізь десятиліття промовляє до нас Василь Симоненко своєю палкою поезією, своїм проникливим словом.  Вже десятий рік поспіль наша школа виступає ініціатором та організатором конкурсу читців поезії Василя Симоненка – палкого патріота України, поета, що сьогодні  став символом незнищенності українського духу, символом правди і сумління. Конкурс проводиться для учнів, учителів, батьків  шкіл Оболонського району. З кожним роком ми розширюємо коло поціновувачів поезії В. Симоненка.  На цьогорічному конкурсі, який відбувся 30 січня, узяли участь ще і директори шкіл району та міста.  Виступи учасників Симоненківських читань вразили слухачів силою слова: поетичні рядки огортають серце то лагідним подихом вітру, то шматують його лютим торнадо, торкаються найпотаємніших струн людської душі, а потім рвуть їх гнівом та докором.

Цьому грандіозному заходу передував Тиждень вшанування пам’яті В.Симоненка. Це і  тематичні години спілкування, створення відеороликів, де   учні та учителі читають поезію Симоненка. Це і виставка ілюстрацій та інсталяцій за творчістю поета. Виставка арт-книг творів Василя Симоненка та інші заходи.

Слово поета, палкого  патріота, громадянина, тонкого лірика Василя Симоненка буде жити вічно у серцях тих, хто хоч раз доторкнувся  до його чудової поезії.