Конкурс Яцика 2015

21 листопада в спеціалізованій школі № 252 ім. В. Симоненка відбувся ІІ (районний) етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика для учнів 3-4 класів. Майже 400 юних знавців рідної мови Оболонського району намагалися стати кращими в конкурсі.

 

 Друк  E-mail

Києвознавець

Учасниками районного конкурсу "Києвознавець" на знання історико-культурної спадщини м. Києва "Парки Києва" серед учнівської молоді Оболонського району стала команда з учнів 7-А класу нашої школи. Гра проводилась 21 жовтня поточного року. 

 

Детальніше...

 Друк  E-mail

У музеї літератури

01жовтня 2015 року наші учні відвідали Національний музей літератури, де відбувся щорічний конкурс на кращого читця поезій В. Симоненка і В. Стуса. У конкурсі взяли участь учениці 9 класу Анастасія Кулинич, Євгенія Грабейчук і Анастасія Кузьменко. Вони посіли призові місця, з рук директора музею і письменника Сергія Пантюка отримали дипломи і цікаві книги. Школа № 252 активно співпрацює з Музеєм літератури, долучаючись до подібних заходів. Крім того, учні 10-х класів, які приїхали підтримати дівчат-учасниць, мали змогу ознайомитись із роботами художників видавництва " Фонтан казок ", а також відвідати виставку народного мистецтва «Козацького краю – скарби не забуті», яка презентує широкому загалу самобутнє мистецтво села Четвертинівка Тростянецького району Вінницької області. 

 

Детальніше...

 Друк  E-mail

Туристичний зліт

16 вересня 2015 року відбувся ХХХІІІ туристсько-краєзнавчий зліт в Пущі-Водиці, де учні 8-9-х класів нашої школи вибороли І місце в номінації «Розумники», тема якої була «Як тебе не любити, Києве мій». 

Вітаємо учасників та керівників команди

Тріфонову Юлію Олександрівну та Петровського Юрія Леонідовича! 

Детальніше...

 Друк  E-mail

Вітаємо!

      Бажаємо всім здоров’я, сил, мудрості і розважливості, успіхів і                              творчих перемог, мирного неба над головою!

 

                 

 

 Друк  E-mail

«Київський вальс - 2015» Вітаємо випускників 11-А та 11-Б класів – лауреатів міського етапу конкурсу.

Вальс продовжує зачаровувати ось уже понад 2 століття, вальс сміється над модами епох. І сьогодні вальс не втратив тієї граційності і величності, яка була притаманна йому колись. Це завдяки тому, що на сьогоднішній день проводяться фестивалі та конкурси, які дозволяють сучасній молоді відчути себе на віденському балу, зануритися в атмосферу вальсу.

16 травня 2015 року на Співочому полі Печерського ландшафтного парку до Дня Європи відбувся Х Міський конкурс серед старшокласників «Київський вальс - 2015», де наші випускники стали лауреатами. Висловлюємо щиру подяку художньому керівникові Акоповій Вікторії Костянтинівні та учням 11-А і 11-Б кл.

Детальніше...

 Друк  E-mail