Вступ до 1-го класу

Приймання дітей до 1-го класу спеціалізованої школи   № 252 з поглибленим вивченням української мови та літератури імені Василя Симоненка здійснюється на конкурсній основі відповідно до Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів, затвердженої Наказом  Міністерства освіти і науки України № 389 від 19.06.2003р.

Відповідальна – заступник директора з навчально-виховної роботи Бабич Лариса Іванівна, каб. 201.

Співбесіда з дитиною проходить в присутності її батьків або осіб, які їх  замінюють. Крім заяви, подаються копія свідоцтва про  народження дитини, завірена згідно чинного законодавства, та  медична картка дитини встановленого  зразка (або довідка з ДНЗ про стан проходження диспансеризації та проведення профілактичних щеплень).

Співбесіда з дитиною, яка вступає  до 1го  класу, включає  виконання спеціальних діагностичних  завдань для перевірки рівня загального  розвитку дитини, її  функціональної готовності  до  систематичного навчання та  здатності  до поглибленого вивчення української мови. Завдання розробляє педагогічна комісія на основі методичних рекомендацій та матеріалів,  запропонованих центрами практичної психології  і соціальної роботи (психологічними службами), затверджує директор школи,  погоджує з управлінням освіти. Співбесіда триватиме не більше 30 хвилин.

Педагогічна  комісія  для співбесіди з дитиною, яка  вступає до 1го класу, складається з  двох осіб: практичного психолога та вчителя початкових класів.

Діти, які згідно з рейтингом пройшли конкурс,  зараховуються до школи  наказом директора на підставі рішення конкурсної комісії після оголошення результатів конкурсу.

Друк  E-mail