Семінар

12 березня 2015 року кафедра іноземних мов провела семінар для вчителів російської мови та світової літератури Оболонського району на тему «Формування ключових компетентностей учнів на уроках російської мови шляхом використання інноваційних технологій (із досвіду роботи вчителів кафедри іноземних мов)».

Ми поділилися своїм досвідом роботи, а також показали, наскільки є творчими наші діти і на уроках, і в позаурочний час.

1. Завуч з НВР Ус Наталя Іванівна розказала історію створення та особливості спеціалізованої школи №252 ім. В.Симоненка

2. Голова МО Гур’єва Тетяна Яківна розкрила проблему формування ключових компетентностей на уроках російської мови шляхом впровадження різноманітних типів і видів уроків.

3.  Тема презентації вчителя польської, російської мов та світової літератури Бойко Марини Айманівни: «Розвиток творчих здібностей учнів у процесі вивчення російської мови». Під час презентації учні 8-а класу прочитали вірші В.Маяковського, С.Єсеніна, які самостійно підібрали відповідно до теми уроку.

4. Вчитель російської мови та світової літератури Шевченко Катерина Вікторівна провела майстер-клас: «Розвиваючі та пізнавальні ігри»

5. Про засоби інтеграції з іншими предметами при вивченні російської мови розповіла вчитель польської, російської мов та світової літератури, Буніна Валентина Яківна на прикладі проведеного позакласного заходу «Турнір. Я Європеєць!».