Курсова перепідготовка у 2015-2016 н.р.

 

Список  вчителів СШ № 252

для проходження курсової перепідготовки  у 2015- 2016 н.р.

 

ПІП вчителя

Предмет, який викладає

Категорія, звання

Дата проходження

1

Бабич Л. І.

Заступник директора з НВР,

вчитель початкових класів

вища,

вчитель-методист

04.10.-14.04.

2

Гур’єва Т. Я.

українська мова і література

вища, старший вчитель

09.11-27.11.15р.

3

Лимар Н.М.

українська мова і література

перша

01.02-19.02.16р.

4

Мартиненко Л.Ф.

українська мова і література

перша

22.02-11.03.16р.

5

Кундельська Л.В.

Інформатика, математика

вища, старший вчитель

01.02.-19.02.16р.

6

Вербова О. В.

математика

вища

14.03.-01.04.16р.

7

Тимошенко Н. П.

історія, правознавство

вища

14.03.-01.04.16р.

8

Снігірь О. В.

англійська мова

перша

28.09-16.10.15р.

9

Караван А.А.

англійська мова

ІІ

30.11-18.12.15р.

10

Кузора І.В.

Захист Вітчизни

спеціаліст

14.01-27.01.16р.

11

Полобюк Є В.

початкова школа

ІІ

14.03.-01.04.2016

12

Пасічна Л. І.

початкова школа

Спеціаліст,старший вчитель

01.02.-19.02.2016

13

Черняєва С. А.

початкова школа

вища

30.11.-18.12.2015

14

Кеня М.А.

початкова школа

ІІ

19.10. -06.11.2015

15

Ухнальова О.В.

вихователь ГПД

спеціаліст

25.02.-09.03.16р.

16

Бондарчук Л.В.

вихователь ГПД

спеціаліст

07.04.-20.04.16р.

17

Головіна В.І.

бібліотекар

спеціаліст

22.10-04.11.15р.

18

Яворська Г.О.

українська мова і література

вища, старший вчитель

06.06.-24.06.16р.

19

Бойко М.А.

Російська мова, польська мова , зарубіжна література

ІІ

11.01.-29.01.15.р.

 

 Друк  E-mail

Атестація 2015-2016 н.р.

 

Список

 вчителів СШ № 252 для проходження атестації

у 2015- 2016 н.р.

 

ПІП вчителя

Предмет, який викладає

Категорія,

звання

Рік проходж атестації

1

Ус Н.І.

вчитель англійської мови

вища, старший вчитель

2011

2

Гур’єва Т. Я.

вчитель української мови та літератури

вища, вчитель-методист

2011

3

Яковчук Т. В.

вчитель української мови та літератури

вища, старший вчитель

2011

4

Ніколаєнко О.В.

вчитель української мови та літератури

вища, вчитель-методист

2011

5

Шевченко  К.В.

вчитель російської мови

спеціаліст

 

6

Радько З. С.

вчитель історії

вища, старший вчитель

2011

7

Тесленко Г. М.

вчитель географії

вища, вчитель-методист

2011

8

Ніконова Т. Ф.

вчитель біології

вища, вчитель-методист

2011

9

Поліщук І.І.

вчитель хімії

спеціаліст

-

10

Давиденко Л.Ю.

вчитель біології

спеціаліст

-

11

Репік О.А.

вчитель англійської мови

спеціаліст

-

12

Волянська Л. В.

вчитель трудового навчання

вища, вчитель-методист

2011

13

Кузора І.В.

вчитель курсу «Захист Вітчизни»

спеціаліст

-

14

Полобюк Є В.

вчитель початкових класів

ІІ категорія

2011

15

Іщук Т.В.

вчитель початкових класів

вища, вчитель-методист

2011

16

Сюр А.

вчитель початкових класів

спеціаліст

-

17

Лук’янчиковаТ.Л.

вихователь ГПД

вища

2010

18

Маслянка О.Л.

вчитель музичного мистецтва

спеціаліст

-

19

Головіна В.І.

бібліотекар

спеціаліст

-

 

 Друк  E-mail