Розклад роботи гуртків СШ №252 на 2015-2016 н.р.

РОЗКЛАД

роботи гуртків спеціалізованої школи №252 імені Василя Симоненка

на 2016-2017 н.р.

з/п

Назва гуртка

Керівник

Дні

роботи

Години

роботи

1

Вокально-інструментальний ансамбль Водограй

Гапонов Є.Л.

 

Понеділок

 

Молодша група1

13.30 – 14.15

Молодша група2

14.20 – 15.05

Молодша група3

15.10 - 15.55

Середня група

16.00 - 16.45

Старша група

16.50 – 17.35

Вівторок

Молодша група1

Молодша група2

Молодша група3

Середня група

Старша група

 

13.30 – 14.15

14.20 – 15.05

15.10 - 15.55

16.00 - 16.45

16.50 – 17.35

 

 

 

Середа

Молодша група1

 

13.30 – 14.15

Молодша група2

14.20 – 15.05

Молодша група3

15.10 - 15.55

Середня група

16.00 - 16.45

Старша група

16.50 – 17.35

П’ятниця

 

Молодша група1

13.30. – 15.00.

Молодша група2

15.00 – 16.00

Середня група

16.00 -17.00

Старша група

17.00 – 18.00

2

Ансамбль бандуристів „Калиновий цвіт»

Рутецька С.Ф.

Понеділок

13.30 – 15.30

Середа

13.30 - 16.00

3

„Декоративно-прикладне мистецтво”

Тріфонова Л.І.

Вівторок

Ліплення     І група

 

13.30 - 15.30

Середа

Писанкарство   І група

 

13.30 – 16.30

Четвер

Ліплення       ІІ група

Писанкарство    ІІ група

 

13.30-15.30

15.30-17.30

4

„Бойовий гопак”

Шерстюк В.А.

Понеділок

Старша група

Середа

Молодша група

П’ятниця

Старша група

 

17.30 – 19.00

 

17.30 – 19.00

 

17.30 – 19.00

5

Патріотичні воєнно-спортивні ігри

Кузора І.В.

Понеділок

 

Вівторок

 

Четвер

І гр. 15.15 -16.35

ІІ гр..16.40 -17.50

І гр. 15.15 -16.35

ІІ гр..16.40 -17.50

І гр. 15.15 -16.35

ІІ гр..16.40 -17.05

 

 

 

 

 

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Хореографічна студія «Оріяна»

Акопова В.К.

Понеділок

Підготовча група

 

13.25 – 14.10

Молодша група

14.20 – 15.05

Старша група (11кл.)

15.15 – 17.15

Вівторок

Середня  група

 

14.20 – 15.05

Старша   група (9кл.) 

15.15 – 17.15

Старша група (11кл.)

17.15 – 19.15

Середа

Молодша група

 

14.20-15.05

Старша   група(9кл.)

15.15– 17.15

Спортивний танок

17.15 – 19.15

Четвер

Підготовча  група

 

13.25 – 14.10

Середня

група

 

15.15 – 16.00

Старша

Група (11кл.)

 

17.00- 19.00

П’ятниця

Старша група(9кл.)

 

15.15 – 17.15

Спортивний танок

17.15 – 19.40

7

Гурток театрального мистецтва

Шевченко К.В.

Понеділок

Молодша група

Середа

Молодша група

Старша група

 

13.30 – 14.15

 

13.30 – 14.15

15.05 – 16.10

9

Баскетбол

Лапік В.В.

Понеділок

Середа

 

15.00 – 17.30  15.00 - 17.30

 

10

Карате

Свитко О.В.

Вівторок

Четвер

Субота

15.00 – 20.00

15.00 – 20.00

10.00 – 20.00

11

Художня гімнастика

Кобз юк В.Ю.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

17.00 – 20.05

15.00 – 19.40

17.00 – 20.05

15.00 – 19.40

15.00 – 20.05

10.00 – 15.05

12

Країнознавство

Бойко М.А.

Вівторок

І група

ІІ група

Середа

І група

ІІ група

 

17.00 – 18.30

15.20 - 16.50

 

16.15 – 17.10

14.20 - 16.10

13

Бальні танці «Старданс»

Коростильов Д.Д.

Понеділок

Вівторок

Четвер

16.00 – 18.30

17.00 – 18.30

16.00 – 18.30

 

 Друк  E-mail