Кафедра вчителів початкових класів

      Детальніше...

 

Відкриті уроки: молодша школа

Природознавство  1-В клас       Вчитель Полобюк Є.В.

Тема: Яку будову має рослина

Мета: сформувати поняття «орган рослини», «будова рослини», уміння правильно визначати і називати органи квіткових рослин; розвивати спостережливість, уміння аналізувати, робити висновки; виховувати бережливе ставлення до природи.

На уроці були використані різні види та форми організації роботи учнів: відгадування загадок, евристична бесіда, перегляд відео, опрацювання статті підручника, робота в малих групах – виправлення схем, виконання завдань у робочому зошиті. Достатня кількість наочності (статичної та динамічної), підведення логічних підсумків після кожного етапу уроку та завдань сприяли засвоєнню навчального матеріалу, що показало опитування у кінці уроку, та забезпечували пізнавальну активність і розвиток учнів.

Детальніше...

 Друк  E-mail

14 грудня

14 грудня, на 100 день навчання, в початковій школі відбулося свято Першокласника.
У народі 14 грудня вшановують пророка Наума – покровителя розуму, знань і доброчинства.
У давні часи навчальний процес розпочинався взимку – 1 грудня за старим стилем (14 – за новим). То була найзручніша пора здобувати освіту для сільських дітей, бо основні сільськогосподарські роботи вже було завершено. А тому вважалося, що саме в день Наума добре починати вчитися: «наука на ум піде». 

 

Детальніше...

 Друк  E-mail