Кафедра математики, фізики та інформатики

      Детальніше...

 

Засідання клубу "Всесвіт, простір, час"

9 грудня учні астрономічного гуртка відвідали засідання науково-просвітницького клубу "Всесвіт, простір, час", що відбулося у Київському Будинку вчених НАНУ, організованому головним редактором журналу Сергієм Гордієнком.
На засіданні клубу була представлена доповідь В.А.Захожая (доктора фіз.-мат наук, професора кафедри астрономії і космічної інформації ХНУ імені В.Н. Каразіна, президента Союзу планетаріїв України, віце-президента Української астрономічної асоціації) на тему "Пошуки та відкриття екзопланет. Новий погляд на проблему SETI".


Чверть століття тому вченим вдалося виявити планетоподібні тіла за межами Сонячної системи. Якщо раніше про планети інших зоряних систем ми могли роздумувати лише теоретично, то тепер знайдена їх кількість вже перевалила за дві тисячі. Як вдалося знайти таку їх велику кількість, за настільки малий порівняно час? Як вони вплинули на наші підходи в пошуках інопланетного життя і розуму? Ці та інші питання були розглянуті в ході цікавої лекції.

 Друк  E-mail

Сучасні можливості для реалізації наукових ідей

8 грудня учні СШ №252 (Сокарєва О., Слюсаренко О., Гапченко А. та Московка Є.) відвідали Національну бібліотеку України імені В. І. Вернадського, де заслухали цікаву лекцію з астрономії клубу "Інтелект майбутнього" - «Новий космос та інновації».

Лектор, Андрій Бігунов, розповів слухачам Київської МАН про сучасні шляхи та можливості для реалізації наукових ідей, а саме: усім, хто цікавиться космосом й інноваціями в цій сфері, має цікаві ідеї, прагне їх втілення - може стати учасником наступного міжнародного конкурсу NASA SpaceApps Challenge, який відбудеться навесні 2017 року

 Друк  E-mail

безпека в Інтернеті

Тиждень безпеки в Інтернеті був проведений у школі з 12 по 16 жовтня 2015р серед учнів 5-9 класів.

Вчителі інформатики Кундельська Л.В. та Степанюк В.С. провели уроки, творчі ігри і конкурси, де дітям вказано реальні загрози, які чекають на них в Інтернеті, також підготовили правила для батьків по роботі учнів в Інтернеті та провели конкурс на найкращий малюнок на дану тему.

 

Детальніше...

 Друк  E-mail

Цікаве навчання

Найбільш ефективним способом зацікавити учнів до навчання, а також поглибити їхні знання з фізики та астрономії можна, лише використовуючи дослідницький підхід у навчанні, що сприяє розвитку предметних компетентностей.

 

Детальніше...

 Друк  E-mail

Методичне об’єднання вчителів математики, фізики, інформатики

Перша умова, якої треба дотримуватися у математиці, -
це бути точним, друга - бути ясним і, наскільки можливо,  простим.

Л.Карно

Математика й інформатика – дві освітні галузі, які є визначальними у підготовці особистості до життя у інформаційному суспільстві.

Проблема,  над  якою  працює методичне об’єднання:

Формування в учнів математичних знань  як невід’ємної складової загальної культури людини, необхідної умови її повноцінного життя в сучасному суспільстві.

Головним у своїй роботі вчителі МО вважають формування в учнів уміння аналізувати, встановлювати логічні зв’язки, узагальнювати, виділяти головне у навчальному матеріалі. Велику увагу вчителі приділяють між предметним зв’язкам, враховуючи те, що математика є інструментарієм у вивченні інших наук: фізики, хімії, біології, астрономії.

Методичне об’єднання нараховує 7 учителів:

Детальніше...

 Друк  E-mail