Онлайн-курси англійської мови

Англійська мова сьогодні просто необхідна, щоб досягти успіху у багатьох сферах та й для саморозвитку. З чого ще розпочати рік, якщо не з вивчення англійської? Prometheus підготував для вас підбірку найкращих безкоштовних онлайн-сервісів, що допоможуть вам нарешті опанувати англійську!

https://www.duolingo.com – чудовий сервіс для тих, хто починає вивчати англійську з нуля. Навчання складається з цікавих інтерактивних вправ з елементами гри, а ефективність забезпечується використанням розробниками проекту найсучасніших наукових досліджень з вивчення іноземних мов.

https://www.vocabulary.com – просто найкращий навчальний тлумачний словник англійської мови. Кожне слово пояснюється іронічною історією та реальними ситуаціями з життя, в яких воно використовується, що просто фантастично покращує запам’ятовування нової лексики. Крім того доступна підбірка синонімів, безліч прикладів використання слова у реальних текстах провідних світових ЗМІ, а також вимова слова. А ще інтерфейс сайту настільки зручний, що до нього хочеться повертатися лише заради цього.

https://www.memrise.com – ще один ефективний сервіс для інтерактивного вивчення мов на основі технік мнемонічного запам’ятовування (шляхом утворення асоціацій) та відкладеного повторення лексики.

https://lingualeo.com – всеохоплюючий сервіс вивчення англійської, що одночасно пропонує навчальні тексти, відео, інтерактивні вправи з відкладеним повторенням, індивідуальний словник та ще безліч інших можливостей. Користування сервісом максимально наближено до цікавої гри, тому користуватися їм буде цікаво як дорослим так і дітям.

http://livemocha.com – своєрідна соціальна мережа для тих, хто вивчає іноземні мови. Головною перевагою сайту є можливість отримати оцінку ваших текстів і промови від користувачів, що вільно володіють англійською, та знайти собі співрозмовника для тренування розмовної англійської.

http://wordsteps.com – відносно маловідомий, але якісний сервіс «мовних карток» для тих, хто має намір серйозно розширити свій словниковий запас. Відкладене повторення та багато видів вправ в комплекті.

http://learnenglish.britishcouncil.org/en та  http://www.bbc.co.uk/learningenglish -

Чудові навчальні подкасти та текстові матеріали від British Council та BBC.

1. Understanding IELTS: Techniques for English Language Tests від British Council став одним із найпопулярніших онлайн-курсів в світі: на нього зареєструвалося більше 700 000 слухачів. Його рекомендуєть пройти кожному, хто бажає підготуватися до іспиту IELTS. На платформі Futurelearn можна знайти  й  інші безкоштовні онлайн-курси від British Council.

https://www.futurelearn.com/courses/understanding-ielts

2. Володіння основами бізнес-англійської сьогодні стає все більш необхідним, якщо ви хочете отримати гарну посаду чи плануєте працювати з іноземними клієнтами. Масовий безкоштовний онлайн-курс «Бізнес-англійська» стартує на Prometheus 24 січня.

http://courses.prometheus.org.ua/courses/Prometheus/ENG103/2016_T1/about

3. Conversational English Skills  –  допоможе вивчити базову розмовну англійську початкового рівня за допомогою курсу від одного з провідних китайських ВНЗ – університету Цинхуа.

 

4. Transform Your Writing Skills – цикл курсів, що дозволить пройти шлях від основ англійською граматики до якісного написання наукових текстів англійською мовою від Каліфорнійського університету в Ірвайні. Курси Coursera безкоштовні, слухачі слачують, за бажання, лише за сертифікат. Щоб отримати доступ до безкоштовної повної версії того чи іншого курсу варто лише ввести його назву в форму пошуку на сайті і безпосередньо зареєструйтеся на цей курс. 

https://www.coursera.org/specializations/academic-english

5. English Composition I – допоможе навчітися писати якісні тексти університетського рівня англійською мовою. Підбір переконливих аргументів, робота з ідеями і думками інших авторів, грамотне цитування тощо підготував цей курс від Дюкського університету.

https://www.coursera.org/course/composition

6. English Grammar and Essay Writing – ще один курс, присвячений граматиці та написанню есе англійською мовою. Цього разу від легендарного університету Каліфорнії (Берклі)

 

 Друк  E-mail