Кафедра іноземних мов

Іноземна мова є важливим засобом міжкультурного спілкування, вона сприяє вербальному порозумінню громадян різних країн, забезпечує такий рівень їхнього культурного розвитку, який дозволяє вільно орієнтуватись і комфортно почуватися в іншомовному середовищі.

Детальніше...

тиждень іноземних мов 3 день

СЬОГОДНІ на перервах ми танцювали: американський джаз, польську польку,ірландський танок!!!! Учні 7Б класу та їх класний керівник, Гур'єва Тетяна Яківна, які були організаторами проекту "Танцювальний флешмоб" висловлюємо велику подяку Акоповій Вікторії Костянтинівни за постановку чудових танців, учням-учасникам танцюваоьної студії, Гапонову Євгенію Леонідовичу за музичний супровід, Пантелєєнко Павлу Миколайовичу за виконання ролі неперевершеного грузинського танцора, всім учителям, які допомогли у роботі.

 

 Друк  E-mail

тиждень іноземних мов 1 день

СШ252-вивчаємо англійську та польську!!! В умовах сьогодення знання іноземних мов є не тільки запорукою успішної кар'єри, а й показником освіченості людини, можливістю спілкуватися з іноземцями та знаходити друзів з усіх куточків світу. Крім того, людина пізнає звичаї та традиції країни, мову якої вивчає, знайомиться з її історією та культурою. Недарма кажуть: "Нова мова - новий світ." Протягом першого дня учні були ознайомлені з планом проведення тижня та для них були проведені інформаційні хвилинки про країни, мова яких вивчається у школі.

Цікаво проведені- Інформаційна хвилинка у 7 б класі " Пам'ятні місця Варшави та Кракова"

Інформаційна хвилинка по англійським прислів'ям та майстер класс. 5-в. Вікторина у 8-А класі "English culture"Інформаційна хвилинка "English speaking countries "Інформаційна хвилинка "What do you know about Great Britain?" 2A ,9A

 

 

 Друк  E-mail