Кафедра фізкультури

Фізичне виховання – складова частина в загальноосвітній школі, спрямована на всебічне вдосконалення учнів з метою підготовки їх до життя, суспільно-корисної праці, служби в лавах Збройних Сил України і здійснюється в єдності з розумовим, моральним, естетичним вихованням і трудовим навчанням.

 Завдання фізичного виховання учнів: 

 - Виховання високих морально-вольових якостей – дисциплінованості, організованості і самостійності, почуття обов’язку і відповідальності, культури поведінки.

 - Формування в учнів розуміння важливості піклування про своє здоров’я, фізичний розвиток і підготовленість, про те, що це не лише їхня особиста справа, а й громадський обов’язок. Правильно педагогічно організований процес фізичного виховання швидше адаптує дитину в колективі, виховує в неї звичку поважати всіх його членів.

 - Зміцнення здоров’я, підвищення рівня фізичного розвитку і підготовленості учнів. 

 - Формування вмінь і навичок з основних видів руху: ходьби, бігу, стрибків, метання, лазіння, рівноваги пересування на лижах тощо. Навчальний матеріал програми з фізичної культури дібраний з метою формування в учнів життєвонеобхідних рухових умінь і навичок, потрібних у повсякденному житті. 

П.І.Б.

Педстаж

Освіта, спеціальність

за дипломом

1.

Петровський

Юрій Леонідович

8

Вища

«Олімпійський та професійний спорт.»

2.

Шешин

В’ячеслав  Арнольдович

29

Вища

 

3.

Ігнатенко

Наталія Василівна

23

Вища

 

 

 Друк  E-mail