ЗНО-2018 Українська мова і література

Випускники загальноосвітніх навчальних закладів поточного року, а також учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту мають обрати українську мову і літературу як обов’язковий предмет для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Зміст сертифікаційної роботи з української мови і літератури визначено Програмоюзовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Програму розроблено на основі чинних навчальних програм з української мови і літератури для загальноосвітніх навчальних закладів.

Детальніше...

 Друк  E-mail

Увага, абітурієнти

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 24 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 31 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, будуть оприлюднені на інформаційних сторінках 30 березня – з української мови і літератури, з інших предметів – 6 квітня.

 Друк  E-mail

ЗНО-2018 ГРАФІК

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ЗНО – 2018

МАТЕМАТИКА                            22 травня

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТ-РА   24 травня

ІСПАНСЬКА МОВА                   29 травня

НІМЕЦЬКА МОВА                     29 травня

ФРАНЦУЗЬКА МОВА               29 травня

АНГЛІЙСЬКА МОВА               01 червня

БІОЛОГІЯ                                 04 червня

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ                    06 червня

ГЕОГРАФІЯ                               08 червня

ФІЗИКА                                  11 червня

ХІМІЯ                                      13 червня

 Друк  E-mail